Ko wai mātou

He kaupapa tēnei i ahu mai i te taiao. I pū mai i neherā, ā, e whiria tonu nei e tātou mā ngā uri whakatipu. 

 

Ko ngā ringa taurima i Te Aho Tū Roa kei Toimata Foundation me Te Mauri Tau.  Kei reira hoki te whanaungatanga ki te kaupapa o Enviroschools ka whakahaerehia mā ngā kura me ngā rōpū reo Pākehā. 

Ko Te Aho Tū Roa he kaupapa rūmaki reo Māori. Ko Te Aho Tū Roa - Kōtuia! te wāhanga mā ngā rangatahi kei ngā wharekura.

Nā te hononga o Toimata Foundation ki Te Mauri Tau ka puta ko Enviroschools me Te Aho Tū Roa.

Tira ā-Motu

Ko mātou tēnei e arahi ana i ngā mahi ā-motu a te kaupapa nei.

Tuihana Bosch

Kaiwhakahaere Matua

tuihana@teahoturoa.org.nz

Joanne Murray

Kaiwhakapūmau / Poutautoko

Te Hiku o Te Ika

jo@teahoturoa.org.nz

Kawiti Waetford

Kaiurungi Tuākana

kawiti@teahoturoa.org.nz

 

Ngā Poutautoko

Ko mātou ēnei e  tautoko ana i ngā ringaringa me ngā waewae o te kaupapa me ngā tini mahi a ia whaitua huri noa i Aotearoa

Rawinia Kingi

Te Atawhai Kumar

Taitokerau ki te Tonga

teatawhai@teahoturoa.org.nz

TKR59923_edited.jpg

Te Kawa Robb

Te Ūpoko o te Ika 

tekawa@teahoturoa.org.nz

 

Waiaria Rameka

bio pic.jpg

Pania Newton

Tāmaki Makaurau 

pania@teahoturoa.org.nz

Kory.jpg

Kory Panapa-Enosa

Taituara mo Tāmaki Makaurau 

kory.panapa-enosa@aucklandcouncil.govt.nz

Kaihāpai

E kore e mutu ngā mihi ki ngā kaitautoko o te kaupapa. Mā te whakaaronui o ngā kaihāpai nei e maunu ai tō tātou waka.

NZ Forest Service Logo Forestry Green Logo.png
te-hiku-iwi-dev-trust.png
Te Rarawa logo 2019.png
AC logo.png
stand-desk-logo.png